اطلاعیه: برگزاری سمینار امنیت نفوذ با حضور کمپانی SECUT روسیه  کسب رتبه نخست تامین امنیت از موسسه OPAL اروپا  مراسم افتتاحیه دفاتر و شعب همکاری KYC در کشور امارات

وریفای اکانت صرافی بایننس
احراز هویت صرافی بایننس
رفع مسدودیت صرافی بایننس
پشتیبانی و خدمات ویژه صرافی بایننس
احراز هویت سطح 2 و 3 در صرافی بایننس
ارائه خدمات تخصصی kyc در صرافی binance

امنیت بالا

دقت

سرعت عمل

پاسخگویی

راهکار سازی

- خدمات ویژه صرافی بایننس

ارائه خدمات چندگانه شامل ثبت نام و احراز هویت کاربران ایرانی بطور استاندارد ، رفع مسدودی و بلاک حساب کاربران ایرانی با امنیت بالا ، رفع مشکلات برداشت از حساب و تایید هویت دوعاملی در صرافی بایننس از جمله خدمات این مرکز میباشد .

- اشتباهات رایج هنگام انسداد بایننس :

اقداماتی که باعث از بین رفتن حساب ارزی شما در صرافی بایننس میباشد ، این اقدامات مهلک معمولا به دلیل عدم آگاهی افراد از قوانین صرافی بایننس میباشد و معمولا انجام این امور موجب از بین رفتن همیشگی سرمایه کاربران ایرانی میشود . 

معمولا کاربرانی که حساب آنها در صرافی بایننس بلاک و مسدود شده با استفاده از اطلاعات نادرستی که در فضای مجازی منتشر شده است اقداماتی نادرست را در حساب خود انجام داده و به امید باز شدن حساب با انجام این اقدامات  تمامی سرمایه خود را از دست میدهند. برخی از رایج ترین اشتباهات کاربران بعد از مسدودی حساب به شرح زیر است.

- از جمله مهمترین اشتباهات کاربران ایرانی :

سوالات متداول:

خیر کلیه فرایند احراز هویت و رفع انسداد حساب بایننس بدون نیاز به ارائه اطلاعاتی از قبیل یوزرنیم و پسورد اکانت میباشد.

برای افتتاح حساب بایننس از زمان ثبت درخواست تا زمان تحویل اکانت 48 ساعت کاری میباشد . لازم به ذکر است این مجموعه به هیچ عنوان از مدارک فیک و غیر واقعی جهت احراز هویت استفاده نمیکند .

بمنظور افتتاح حساب باینند لازم است مالک حساب اطلاعات هویتی و آناتومی چهره خود را در اختیار مجموعه قرار دهد 

افتتاح حساب بایننس صرفا با نام و مشخصات و چهره متقاضی ایجاد میشود .

کلیه متقاضیان که دچار مشکل مسدودی حساب و بلاک حساب خود شده اند لازم است ابتدا از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

با توجه به شرایط هر اکانت مدت زمان حصول نتیجه بین 48 ساعت لغایت 10 روز کاری میباشد .

خیر ، در حین فرایند وریفای و رفع انسداد اکانت هیچگونه نیازی به ارائه اطلاعات محرمانه اکانت از قبیل یوزر و پسورد نمیباشد

درج هرگونه اطلاعات در بخش بیسیک و ادونس ، ارائه و اپلود هرگونه مدارک شناسایی ، هر گونه دستکاری در اکانت موجب از بین رفتن سرمایه کاربران خواهد شد .

کلیه متقاضیانی که قصد افتتاح حساب در بایننس و یا رفع انسداد اکانت خود را دارند میتوانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

از پذیرش متقاضیان بصورت حضوری و بدون هماهنگی قبلی معذوریم

تعرفه خدمات بایننس برای بخش رفع مسدودی و انسداد حساب معادل با 80 دلار در نظر گرفته شده است که در صورت عدم حصول نتیجه به کاربر عودت خواهد شد

میزان احتمال باز شدن حساب های مسدود شده در صرافی بایننس بستگی به اقداماتی داشته که کاربران معمولا خودسرانه بر روی اکانت خود انجام میدهند . بطور معمول حساب هایی که تحت تاثیر این موارد نباشند با احتمال بالای 90 درصد باز میشوند .

وریفای حساب بایننس وریفای اکانت احراز هویت حساب BINANCE خدمات kyc

معرفی صرافی بایننس

صرافی بایننس بعنوان بزرگترین صرافی و بروکر معاملات ارز دیجیتال در جهان شناخته میشود ، بایننس هم اکنون با دارا بودن بالاترین حجم معاملات در بازار رمز ارز توانسته اعتبار لازم را در حوزه خدمات ارز دیجیتال و market maker کسب نماید . از جمله مزایای ثبت نام در صرافی بایننس میتوان به پشتیبانی قوی ، پلتفرم معاملاتی کاربر پسند و درتمند ، تراکنش های اتوماتیک و … اشاره نمود .

صرافی بایننس Binance یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در جزایر کیمن است که بستری را برای تجارت انواع ارزهای رمزپایه فراهم می کند. از آوریل 2021 صرافی بایننس (Bainance Exchange)  از نظر حجم معاملات بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان بود.

Binance توسط Changpeng Zhao ، معروف به “CZ” ، توسعه دهنده ای که قبلاً نرم افزار تجارت با فرکانس بالا ایجاد کرده بود ، تأسیس شد. Binance ابتدا در چین مستقر بود ، اما بعداً به دلیل افزایش مقررات ارز رمزنگاری شده چین ، مقر خود را به خارج از چین منتقل کرد. صرافی بایننس (Bainance Exchange)   یک صرافی آنلاین است که در آن کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را معامله کنند. این صرافی همچنین از خدمات پشتیبانی برای کاربران جهت کسب سود یا معامله با استفاده از ارزهای رمزپایه برخوردار است. بایننس همچنین برنامه هایی را برای استخراج کنندگان  ارز دیجیتال و سرمایه گذاری ارائه می دهد. لازم به ذکر است Binance یک رمز مبتنی بر بلاکچین خود را دارد ، (BNB)Binance coin

Binance Convert سرویسی است که کاربران می توانند ارز دیجیتال  در دست خود را در عرض چند ثانیه به ارز دیجیتال دیگری تبدیل کنند. Binance Convert همچنین عملکرد تبدیل برنامه Binance را تأمین می کند و گزینه اصلی برای خرید ارز دیجیتال در حالت برنامه Binance Lite است.

وریفای بایننس احراز هویت بایننس مسدودی بایننس بلاک بایننس

احراز هویت بایننس

اهمیت احراز هویت صرافی بایننس به دلیل امکانات کاربردی از جمله پشتیبانی قوی ، چند زبانه بودن ، کاربری آسان ، پردازش سریع میلیون ها سفارش در لحظه بسیار  اهمیت دارد ، احراز هویت در این صرافی امری اجتناب ناپذیر و الزامی میباشد ، لازم به ذکر است بایننس امروزه به عنوان برترین صرافی ارز دیجیتال شناخته شده است ، برای خرید و فروش ارز دیجیتال هچ محدودیدی در بایننس وجود ندارد و هیچ کارمزدی بابت واریز و برداشت از مشتریان دریافت نمی شود و با ارزهای دیجیتال و ویزا کارت و مستر کارت میتوانید حساب خود را به راحتی شارژ کنید.

بایننس همچنین دارای سه سطح احراز هویت حساب کاربری می باشد ، سطح یک احراز هویت ،سطح دو احراز هویت و سطح سه احرز هویت ، که به جهت نقل و انتقال وجه بیشتر می توانید اکانت خود را از سطح یک به سطح دو برسانید که برای این مورد نیاز به وریفای حساب بایننس خود داریدف حساب کاربری سطح 1 به تاییدیه و بارگزاری مدارک نیاز ندارد و شما می توانید روزانه تا 2 بیت کوین BTC  از حساب خود برداشت وجه انجام دهید و برای رسیدن حساب به سطح دو نیاز به ارسال پاسپورت و مدارک خود و احراز هویت تصویری دارید و می توانید روزانه تا 100 بیت کوین BTC   برداشت کنید و برای رسیدن به سطح سه میتوانید با تیم بایننس صحبت کنید .

همچنین برای ارتقاء حساب خود باید ابزار مورد نیاز این کار یا همان احراز هویت دو عاملی بایننس را نیز فعال کنید. 

وریفای بایننس احراز هویت بایننس مسدودی بایننس بلاک بایننس

رفع مسدودی و بلاک بایننس

رفع مسدودی بایننس یا بعبارتی رفع بلاک شدن اکانت بایننس به دلایل مختلف برای کاربران این صرافی رخ میدهد ، متاسفانه کاربران با استفاده از مرجع اطلاعات نامعتبر موجب بلاک شدن و مسدودی حساب بایننس خود شده و بعضا به دلیل اقداماتی که از روی نا آگاهی حساب خود انجام داده اند سرمایه خود را برای همیشه ار دست میدهند . 

بلاک شدن بایننس بخصوص برای کشور های تحریمی همچون ایران همیشه در کمین کاربران ایرانی در این صرافی میباشد بطوریکه به تازگی حساب هزاران ایرانی در این صرافی بلاک شده و متاسفانه امکان بازیابی سرمایه و دسترسی کاربران به ارزهای دیجیتال وجود ندارد . 

کاربرانی که در ایران دچار مسدودی اکانت بایننس خود شده اند باید دقت داشته باشند که این صرافی به تازگی حساب کاربران ایرانی را ساسپند نموده و دسترسی کاربران را از اکانت خود قطع کرده است . 

رفع مسدودی بایننس مستلزم طی نمودن مراحل پیچیده ای بوده که اغلب کاربر بدون اطلاع از این مراحل و بدون آگاهی کافی اقداماتی را روی حساب خود انجام میدهد ، بعضی از اقدامات شامل ارائه مدارک و اسناد به صرافی بایننس و یا تماس با پشتیبان بایننس و … میباشد که این انچام این موارد بعضا موجب از بین رفتن اکانت و سرمایه کاربر میشود .

وریفای بایننس احراز هویت بایننس مسدودی بایننس بلاک بایننس
وریفای بایننس احراز هویت بایننس مسدودی بایننس بلاک بایننس suspend binance پیام بلاک بایننس احراز هویت بایننس
وریفای بایننس احراز هویت بایننس مسدودی بایننس بلاک بایننس suspend binance پیام بلاک بایننس احراز هویت بایننس

پیام و اخطار IP و بلاک بایننس

به تازگی سیستم احراز هویت کاربران در صرافی بایننس اقدام به بلاک نمودن کاربران در کشورهای ریجکت شده کرده است ، در این هنگام معمولا کاربر با دریافت یک پیام اخطار روبرو میشود که امکان برداشت از حساب محدود و مسدود است . 

کلیه کاربران باید دقت نمایند در این هنگام از انجام هر گونه اقدام عجولانه خودداری نمایند ، برخی افراد بدون داشتن اطلاعات و تنها با توصیه دوستان و آشنایان اقداماتی روی اکانت خود انجام میدهند که موجب از بین رفتن اکانت میشود .

کلیه کاربرانی که با مشکل دریافت پیام بلاک شدن بایننس مواجه شده اند میبایست بصورت کاملا محتاط عمل نموده و از اقدامات  خودسرانه پرهیز کنند .

وریفای بایننس احراز هویت بایننس مسدودی بایننس بلاک بایننس suspend binance پیام بلاک بایننس احراز هویت بایننس

اخطار و پیام ساسپند شدن بایننس

اخطار و پیام ساسپند شدن حساب بایننس زمانی رخ میدهد که به یکی از دلایل زیر شما بعنوان یک کاربر مشکوک شناسایی شوید ، لازم به ذکر است متاسفانه بعد از دریافت خطا و پیام ساسپند شدن اکانت بایننس تنها دو هفته برای احراز هویت و رفع مسدودی اکانت فرصت دارید .

1- ساسپند شدن بایننس به دلیل شناسایی آی پی

2- ساسپند شدن بایننس به دلیل استفاده همزمان از چند اکانت

3- ساسپند شدن بایننس به دلیل تغییر دستگاه یوزر

4- ساسپند شدن حساب بایننس به دلیل ارائه مدارک نامعتبر

وریفای بایننس احراز هویت بایننس مسدودی بایننس بلاک بایننس suspend binance پیام بلاک بایننس احراز هویت بایننس

مهلت احراز هویت و وریفای در بایننس

مهلت رفع انسداد و احراز هویت در صرافی بایننس معمولا پس دریافت اولین اخطار حدود 14 روز میباشد ، در این شرایط به کاربران مشکوک و بلاک شده خود 14  روز مهلت داده که مطابق با قوانین صرافی فرایند احراز هویت خود را انجام دهند ، کاربرانی که موفق به انجام این فرایند نشده اند متاسفانه بعد از گذشت مهلت 14 روزه دسترسی کامل خود را از دست خواهند داد .

کاربرانی که به تازگی در وضعیت مسدودی و ساسپند شدن قرار گرفته اند میبایست در سریع ترین زمان ممکن نسبت ره رفع انسداد و وریفای حساب خود اقدام نمایند 

مسدودی بایننس وریفای بایننس شتیبانی بایننس یام بلاک بایننس
مسدودی بایننس وریفای بایننس شتیبانی بایننس یام بلاک بایننس